GDJE SE NALAZIMO

Župa Svetog Križa,
Crkva Sv. Križa Branimirova 11

 

Sv. Antuna
Stenjevec, Samoborska cesta 94

 

Hrvatska Starokatolička Crkva župa Sv. Vida, Šaptinovci, B.J.Jelačića 45, 31511 Đurđenovac

 

Starokatolička crkva Bosne i Hercegovine, župa Sv.Marije u Dubravama Donjim kod Tuzle.

 

Crkva Sv. Antuna u Petrovaradinu

GDJE SU SE NALAZILE HRVATSKE STAROKATOLIČKE ŽUPE

ANDRIJAŠEVCI- župa, župnik prof. Davorin Ivanović, župno vijeće: Smolčić Juraj predsjednik župe, Fuderer Đuro, Gerber Stjepan, Helleis Đuro

BABINO POLJE- crkvena organizacija, dušobrižnik Barbarić Ivan, predsjednik organitacije Đurović Niko, Čumbelić Joakim, Dabelić Petar

BANJA-LUKA- crkvena organizacija, dušobrižnik Ivelić Josip, predsjednik organizacije Kumović Mato, Škarić Ivan, Galić Josip

BELJEVINA- crkvena organizacija, dušobrižnik Dubravčić Mijo, predsjednik Škrnjug Dragutin, Šeketa Josip

BEOGRAD- župa Sv.Ćirila i Metoda, župnik prof.dr.Niko Kalogijera, predsjednik Vajman Hugo, Lipković Anton, Šoljan Tomo,Biuk-Cvitković Hinko

BIJELA STIJENA- crkvena organizacija, predsjednik Guberović Niko, Šimić Filip, Jukić Mijo

BJELOVAR- crkvena organizacija, dušobrižnik prof. Marko Sinovčić, predsjednik Vuletić Josip, Šimić Josip

BOGOMOLJE (otok Hvar)- župa, župnik Barbarić Juraj, župno vijeće: predsjednik Radovančić Vjekoslav, Srhoj Juraj, Barbarić Mirko, Perić Milan

CELJE- crkvena organizacija, dušobrižnik Jošt Radovan, župno vijeće: predsjednik Košir Franc, Jošt radovan, Pukl Filip

ČURUG- crkvena organizacija, povjerenik Novosel Aleksa, Keser Ferdo zamjenik

DARUVAR-DEŽANOVAC- crkvena organizacija, povjerenik Domović Stjepan

DOBRINČE- crkvena organizacija, dušobrižnik Kružičević Vjekoslav, župno vijeće: predsjednik Piplica Jakov, Medvidović Marko, Puljak Ivan

DUBRAVE DONJE kod Tuzle BiH- župa Sv. Marije, župnik Škarica Grgur, župno vijeće: predsjednik Markelić Niko, Markelić Rudolf, Lukić Tomo, Markelić Niko

DUBROVNIK- crkvena organizacija, dušobrižnik Niko Petrić, župno vijeće: dr.Ljubo Fouque, Matović Kristo, Dileo Karlo, Zorić Miće

HABJANOVCI- župa Sv. Filipa i Jakova, župnik Grgur Čengić, župno vijeće: predsjednik Matošević Adam, Franjić Ivan, Novoselić Stjepan

IMBRIOVAC- crkvena organizacija, dušobrižnik Sirotković Rafael, župno vijeće: Prlok Tomo, Jaković Petar, Novoselec Imbro, Gjurkan Ivan

JEŽEVO- crkvena organizacija, dušobrižnik Kosteli Mirko, župno vijeće: predsjednik Cimaš Ivan, Frigan Mijo, Cimaš Bolto

JAZOVO- crkvena organizacija, dšobrižnik Kosteli Mirko, župno vijeće: Lašonc Aleksandar, KAMBELOVAC- crkvena organizacija, dušobrižnik Petrić Mirko, župno vijeće: Kapov Antun, Perišin Šimun

KARLOVAC- župa sv.Ćirila i Metoda, župnik: Satler Ljubo ( ujedno i vojni kapelan za starokatolike u vojsci Kraljevine SHS)

KOPRIVNICA- župa Sv.Ćirila i Metoda, župnik Sirotković Rafael

KRALJEVA VELIKA- crkvena organizacija, Šteović Mijo, Milunac Mato

KRAPANJ- crkvena organizacija, dušobrižnik Krpan Nikola, župno vijeće Grubišić Joso, Kožul dr Marko, Despot Ante, Bujas Vice

KUTNJAK- crkvena organizacija, dušobrižnik Sirotković rafael, župno viječe: Međimorec Marko, Međimorec Vinko, Geci Stjepan, Međimorec Josip

LJUBLJANA- župa, župnik Lovrinc Ferdo, župno vijeće: Rado Jerin, potokar Jože, Jamnik August

LJUBIJA-ŠURKOVAC- crkvena organizacija, dušobrižnik Ivelić Josip, župno vijeće: Ivelić Juro, Josić Luka, Ilišinović Juro

MALI IĐOŠ- crkvena organizacija, dušobrižnik Kasteli Mirko, župno vijeće: Bečkaj Petar, Juhas Antun, Novak Josip

MARADIK- crkvena organizacija, dušobrižnik Čerček Gustav, župno vijeće: Gujaš Ivan, Gračko Stjepan, Salać Đura

MARIBOR- crkvena organizacija, dušobrižnik prof.Šegula Franjo, župno vijeće: Jošt Radovan, Podgornik Filip

MIKLEUŠ- crkvena organizacija, dušobrižnik Čerček Gustav, župno vijeće. Maltar Florijan, Rožmarić Janko, Kozar Mirko

MOSTAR- crkvena organizacija, Bošnjak Marko i Sužnjević Nikola

PETROVARADIN- župa, župnik Čerček Gustav- biskupski vikar, župno vijeće: Dominis Franjo, Malin Franjo, Žderić Ivan, Bolić Nikola, Berus Stjepan

OSIJEK- crkvena organizacija, dušobrižnik Cigula Ivan, župno vijeće: Pekarović Dragutin, Penzeš Elimir, Mesarić Đuro, Čivić Đuro

PETRINJA- župa, župnik Biskupović Luka, župno vijeće: Marić Dragan, Damić Stjepan, Augustinović Marko

PLETERNICA- crkvena organizacija, dušobrižnik prof. Plivelić Filip, župno vijeće: Potočanec Ivan, Stanić Nikola

PLOČICA- crkvena organizacija, dušobrižnik Čerček Gustav

SARAJEVO- župa sv.Ćirila i Metoda, župnik Kovačević Ante, župno vijeće: Schuch Ferdo, Novak Blaž, Fol Henrik, Polak Ladislav, Kovačević Anto

SENTA- crkvena organizacija, dušobrižnik Kasteli Mirko, župno vijeće: Sabo Mihajlo

SISAK- crkvena organizacija, Strmecki Franjo, Mađar Vilko, Kraker Milovan, Roth Josip